با استفاده از لیزر عارضه خشکی واژن را درمان کنید .

با استفاده از لیزر عارضه خشکی واژن را درمان کنید .

را های درمان خشکی واژن

از عمده دلایل بروز خشکی واژن رسیدن سن خانم ها به سن یائسگی است. یائسگی سبب می شود تا پوست و بافت های اطراف واژن دچار خشکی شده و مایع و مخاط آن کمتر ترشح شود. همچنین  کاهش هورمون های زنانه مانند استروژن در ایجاد خشکی واژن در سنین بالا و در سن یائسگی بسیار موثر است

راه های درمانی مختلفی مانند استفاده از دارو های موضعی، کرم ها، دارو های خوراکی و همه مواردی که در درمان این عارضه وجود دارد. ولی با توجه به متفاوت بودن فیزولوژی بدن خانم ها و میزان تاثیر این نوع از دارو ها، ممکن است تاثیر مثبتی بر روی بدن خانم ها نداشته باشد.

به همین دلیل به این گروه از خانم ها توصیه می شود تا از لیزر مونالیزا استفاده نمایند.

درمان خشکی واژن با لیزر

درمان خشکی واژن با لیزر می تواند تغییرات مثبت زیادی را در زندگی شخصی فرد ایجاد می نماید.

درمان این عارضه با لیزر هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد و فرد به راحتی و با اطمینان خاطر می تواند اقدام به درمان این عارضه نماید. همچنین برای درمان خشکی واژن با لیزر نیاز به استفاده از داروی خاصی نیست و فرد اصلا نگران این موضوع نمی باشد.

انجام لیزر تقریبا هیچ گونه محدودیتی ندارد و همه خانم ها می توانند، به راحتی این عارضه خود را با لیزر درمان کنند. همچنین به دلیل آن که از لیزر استفاده می شود، فرد در حین درمان هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد. فقط ممکن است کمی لزرش را در واژن خود احساس نماید. نتیجه درمان این عارضه با لیزر بلافاصله بعد از اولین جلسه درمان تقریبا قابل احساس می باشد.

احساس رضایت افراد بعد از اولین جلسه درمان با لیزر چیزی حدود ۹۰ % درصد می باشد. درمان این عارضه با لیزر به دلیل نداشتن هیچ گونه عارضه ای، سبب می شود تا افرادی که به دلیل ابتلا به سرطان سینه به این عارضه دچار شده اند نیز، با اطمینان خاطر از این راه درمانی بهره بگیرند.


مطالب پیشنهادی :

لیزر مونالیزا چیست؟
آیا استفاده از لیزر مونالیزا عوارض دارد؟
لیزر مونالیزا تاچ راهی برای پایان عوارض یائسگی